Psí detektív

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

Agent s povolením hrýzť. Od režiséra filmov Šmolkovia, Scoobi-Doo a Čivava z Beverly Hills.

Jeden z najlepších policajných psov sa musí v prestrojení zúčastniť prestížnej výstavy psov, aby so svojím partnerom z FBI odhalili gang medzinárodných pašerákov zvierat.

Originálny názov: Show Dogs
Žáner: rodinná komédia
Rok: 2018
Réžia: Raja Gosnell
Hrajú: Ludacris, Will Arnett, Stanley Tucci, Alan Cumming, Shaquille O'Neal, Gabriel Iglesias, Natasha Lyonne a i., (v slovenskom znení): Marek Majeský, Martin Kaprálik, Táňa Pauhofová a i.
Hudba: Heitor Pereira

Oficiálna stránka filmu: Psí detektív, (anglicky): Show Dogs, Facebook, Instagram, Twitter.

Na konci školského roka obsadia slovenské kiná hovoriaci domáci miláčikovia. Tentokrát však nebudú poslušne behať za svojimi pánmi, ale riešiť vážny zločin! Bláznivá komédia Psí detektív si uťahuje z akčných policajných filmov a krimiseriálov, kde vyšetrovateľovi s prípadmi vždy pomáha jeho štekajúci partner. Film pod režisérskou taktovkou Raja Gosnella (Šmolkovia, Scoby-Doo) kombinuje počítačovú animáciu so živými hercami. V slovenskom znení sa predstavia Marek Majeský, Martin Kaprálik či Táňa Pauhofová.

Page created in 0.135116 seconds.