31.10.201819:00
100 min. ČT MN15
Vstupné

Hell Fest: Park hrôzy

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

Miesto, kde sa zábava mení na hru o život. Od režiséra filmu Paranormal Activity 5 a producenta seriálového hitu The Walking Dead.

Partia kamarátov si ide užiť do zábavného parku hrôzy. Uprostred strašidelných atrakcií ich ale začne terorizovať a prenasledovať skutočná hrozba. Maskovaný zabijak. Ako sa dovoláte pomoci na mieste, kde si všetci myslia, že šialenec, ktorý sa vás pokúša zabiť a likviduje vašich kamarátov, je súčasťou show? Horor HELL FEST pripravili producenti populárneho seriálu Živí mŕtvi (The Walking Dead).

Predstavte si, že v zábavnom parku hrôzy vojdete do strašidelného zámku a do lona vám spadne nepríjemne skutočná odseknutá ľudská hlava. Nemôžete ani hovoriť, avšak nikoho iného to nevzrušuje, pretože odseknutá hlava k strašidelnému zámku tak nejako patrí. Presne tak sa cítia hrdinovia hororu Hell Fest. Sériový zabijak v maske si totiž z celého lunaparku hrôzy Hell Fest urobil dokonalé maskovanie a svoje vlastné smrtonosné ihrisko. Panoptikum strašidiel kropí skutočná krv, na veľavážené publikum čaká naozajstný des a smrť.

Vražedný festival zabijaka v maske čakáte skôr na piatok 13., na Halloween, vždy, keď idete na opustenú chatu do lesov, alebo keď zabudnete upratať motorovú pílu. Ale na verejnosti v zábavnom parku?

Režisér hororu Hell Fest Gregory Plotkin nie je v hororovom žánri žiadnym nováčikom. Je podpísaný pod niekoľkými dielami úspešnej série Paranormal Activity a ako strihač dával konečnú podobu a napätie filmom Nočná hra, Všetko najhoršie alebo Uteč.

Originálny názov: Hell Fest
Žáner: horor
Rok: 2018
Réžia: Gregory Plotkin
Hrajú: Amy Forsyth, Regin Edwards, Christian James, Bex Taylor-Klaus, Roby Attal, Matt Mercurio a i.
Hudba: Bear McCreary

Bez cenzúry:

Trailer v štýle 80-tych:)

Filmy o filme (anglicky):

Oficiálna stránka filmu (česky): Hell Fest: Park hrůzy, (anglicky): Hell Fest, Facebook, Instagram, Twitter.

Page created in 0.133213 seconds.