Angry Birds vo filme 2

Angry Birds vo filme 2


NOVINKA:
Pokladňa sa presťahovala do
Mestského informačného centra
/budova MsKC, vchod oproti Bille/
.
Otváracie hodiny zostávajú nezmenené.


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Red, Bomb a Chuck sa vracajú v pokračovaní populárnej rozprávky.

Okrem vtáčieho Píplandu a sveta ich úhlavných nepriateľov Krochkáčov existuje aj záhadný tretí ostrov, ktorého obyvatelia predstavujú pre všetkých novú hrozbu. Ak sa chcú zachrániť, musia sa odvekí súperi spojiť a spolupracovať. Z najhorších nepriateľov je tak ešte horší tím...

 

Originálny názov: The Angry Birds Movie 2
Žáner: animovaný
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Thurop Van Orman, John Rice
Hrajú: Jason Sudeikis, Bill Hader, Josh Gad, Danny McBride, Peter Dinklage, Awkwafina a i., (v slovenskom znení): Peter Sklár, Vladimír Kobielsky, Daniel Dangl, Peter Marcin a i.
Hudba: Heitor Pereira 

 

 

 

 

 

V dabingu:

 

(anglicky):

 

 

 

Premiéry - Cannes a Los Angeles (anglicky):

 

Hudobný klip (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Angry Birds vo filme 2, (anglicky): Facebook, Twitter.

Zo zákulisia: Tlačový materiál (pdf).

 

Zaujímavosti

Všetci pôvodní hrdinovia sa vracajú - Red, Chuck, Bomb, Matilda, Mocný Orol či niekdajší nepriateľ Leonard. Hlavného hrdinu Reda bude rovnako ako v jednotke opäť dabovať slovenský herec a komik Peter Sklár známy napríklad zo seriálu Horná Dolná. Trojica jeho kamarátov Chuck, Bomb a Mocný orol zas bude v slovenčine znieť ako Vladimír Kobielsky, Daniel Dangla a Peter Marcin.  

Ich kedysi nepriateľovi - teraz novému spojencovi - Leonardovi, prepožičia hlas Dušan Szabó, a v ďalších vedľajšíchpostavách budete môcť počuť Juraja Kemku či Ivana “Tuliho” Vojteka. Rozhaštereným "chlapom" budú sekundovať známe slovenské herečky - Táňa Pauhofová ako Silver, Petra Polnišová ako Matilda, a ako hlavnú záporáčku Zetu budete môcť počuť Jeanette Švoňavskú. Svoj multitalent pri dabingu dokázala aj speváčka Tina, ktorá sa zhostila úlohy Zetinej pravej ruky Debbie. Producenti slovenského dabingu však nezabudli ani na najmenších divákov, ktorých hviezdy pochádzajú zo sociálnych sietí. Vo filmesa totiž objaví aj dvojica youtuberov Fifqo a Patra Bene.