Annabelle 2: Stvorenie zla

Annabelle 2: Stvorenie zla

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Platí zákaz nosenia jedla do kinosály (VP str. 2)!!! Ďakujeme.

 

Krvilačná hračka je späť! Film od producenta Jamesa Wana (réžia: Saw, Insidous, V zajatí démonov) a režiséra hororu Nezhasínaj!

JE SPÄŤ! "Toto je náš nový sirotinec. Je veľký ako hrad! Môžete si dom užívať, ako budete chcieť. Dcéra nás opustila veľmi malá. Spojenie s ňou bolo najskôr veľmi slabé. Ale potom TO chcelo prejsť do bábiky a zostať s nami navždy. Súhlasili sme..."

Annabelle 2 je pokračovaním veľmi úspešného duchárskeho hororu z roku 2014 "Annabelle". Výrobca bábik so svojou manželkou príjmu niekoľko rokov po tragickej smrti ich dcéry do svojho domu rádovú sestru a niekoľko dievčat zo zavretého sirotčinca. Zakrátko sa však stanú terčom aktivít Annabelle, démonického výtvoru nešťastného otca... 

 

Originálny názov: Annabelle 2: Creation
Žáner: horor, thriller
Rok: 2017
Krajina pôvodu: USA
Réžia: David F. Sandberg (Neszhasínaj!, krátkometrážne Closet Space, Attic Panic, Coffer, Not So Fast, Pictured, Lights Out a i.)
Hrajú: Miranda Otto, Stephanie Sigman, Anthony LaPaglia, Alicia Vela-Bailey, Philippa Coulthard,Talitha Bateman, Lulu Wilson a i.
Hudba: Benjamin Wallfisch

 

 

 

Film o filme (anglicky, Behind the scenes):

 

Premiéra filmu (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Annabelle 2: Stvorenie zla, (anglicky): Annabelle: Creation, Facebook (UK), Instagram, Twitter, YouTube (Ponysmasher).

Zo zákulisia (anglicky): LA Film Festival, Behind the scenes. VR - Bee′s Room.