Ant-Man a Wasp

Ant-Man a Wasp

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Po celosvetovom úspechu Avengers prichádza štúdio Marvel s ďalšou akčnou zábavou.

Z filmového sveta štúdia Marvel prichádzajú Ant-Man a Wasp v novej kapitole, ktorá predstavuje superhrdinov s úžasnou schopnosťou zmenšovať sa.

Po udalostiach vo filme Captain America: Občianska vojna musí Scott Lang čeliť dôsledkom svojich rozhodnutí ako superhrdina, ale aj ako otec. Ledva sa mu podarí nájsť rovnováhu medzi osobným životom a povinnosťami Ant-Mana, objaví sa Hope van Dyneová a dr. Hank Pym snovou neodkladnou misiou. Scott si musí znovu obliecť zmenšovací oblek a naučiť sa bojovať po boku príťažlivej Wasp, aby mohli spoločne odhaliť tajomstvo z minulosti.

 

Originálny názov: Ant-Man and the Wasp
Žáner: dobrodružný, akčný, sci-fi
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Peyton Reed
Hrajú: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michael Pena, Walton Goggins, Bobby Cannavale, Judy Greer, Tip "T.I" Harris, David Dastmalchian, Hannah John-Kamen, Abby Ryder-Fortson, Randall Park, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne a i.
Hudba: Christophe Beck

 

 

 

Filmy o filme (anglicky):

 

Propagačné klipy (anglicky):

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Ant-Man a Wasp, (anglicky): Ant-Man and the Wasp (Marvel), Facebook, Instagram (Marvel), Twitter.

Zo zákulisia (anglicky): World Premiere.