Baby šéf: Rodinný podnik (od 2021)

ANIMOVANÝ, KOMÉDIA - Dosť bolo hrajkania. Pokračovanie úspešného animáku nominovaného na Oscara.

Baby šéf Ted a jeho brat Tim sú už dospelí a ich cesty sa rozišli, avšak spoločný nepriateľ ich vracia späť do kín.

Musia totiž znovu spojiť svoje sily v boji proti ďalšiemu zloduchovi. Tým je Dr. Erwin Armstrong, ktorý má špeciálnu školu, kde učí a vychováva z detí tie najneposlušnejšie malé stvorenia. Jednou zo žiačok tejto školy je práve Timova staršia dcéra, zatiaľ čo jej mladšia sestra Tina sa ako nová agentka organizácie BabyCorp snaží jeho zámer prekaziť. Ale bez otca a jeho brata to nezvládne a aby do školy zapadli, musí upraviť do mladšej podoby.

Originálny názov: The Boss Baby: Family Business
Žáner: animovaný, komédia
Rok: 2021
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Tom McGrath
Hrajú: Amy Sedaris, James Marsden, Alec Baldwin, Jeff Goldblum, Lisa Kudrow, Eva Longoria, Jimmy Kimmel a i.
Hudba: Steve Mazzaro, Hans Zimmer

Oficiálna stránka filmu: Baby šéf: Rodinný podnik, (anglicky): The Boss Baby: Family Business (Universal Pictures).