Besnenie

Besnenie

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


Predaj VSTUPENIEK 19. apríla 2018 zabezpečuje LEN

Knižnica M. Chrásteka (prístavba MsKC). Ďakujeme.


 

Veľký proti väčšiemu. Od režiséra filmov San Andreas a Cesta na tajomný ostrov.

Primatológ Davis Okoye (Dwayne Johnson), ktorý si drží ľudí od tela, zdieľa nepochybnú väzbu s Georgeom, mimoriadne inteligentnou gorilou o ktorú sa stará od jej dvoch rokov. Ale vykonaním nebezpečného experimentu, ktorý sa vymkne spod kontroly, zmení miernu opicu na zúrivé monštrum obrovských rozmerov.

A aby toho nebolo málo, čoskoro sa objavia aj iné druhy zvierat, ktoré boli podobne zmutované. Vzhľadom na to, že sa títo novovytvorení alfa predátori rútia naprieč krajinou a ničia všetko, čo im stojí v ceste, Okoye a jeho tím vytvárajú protilátku, ktorá má zastaviť globálnu katastrofu a zároveň zachrániť strach naháňajúce stvorenie, ktoré bolo kedysi jeho priateľom. 

 

Originálny názov: Rampage
Žáner: akčný, dobrodružný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Brad Peyton
Hrajú: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne, Marley Shelton, Breanne Hill, Jack Quaid, Matt Gerald, Jason Liles, Demetrius Grosse, Will Yun Lee a i., Preklad (slov. tit.): M. Verešová
Hudba: Andrew Lockington

 

 

 

Film o filme (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Besnenie, (anglicky): Rampage (Warner Bros.), Facebook, Twitter.!!!POZOR SÚŤAŽ!!!

Zapojte sa do súťaže na FACEBOOKU KINA HRON a vyhrajte originálne tričká s motívom filmu "BESNENIE". Ceny Vám prinášame v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film. Tentokrát žrebujme troch výhercov (24. 4. 2018). Viac info na našom -

FACEBOOKU