Black Widow

Black Widow


Rezervovať sa dajú iba nemiestenkové lístky = zadávate iba množstvo lístkov.
Sedenie je nemiestenkové, ľubovolné, bez obmedzenia.
=> AKTUÁLNE  OPATRENIA <=
 


 

Nová akčná marvelovka Black Widow prináša svojím fanúšikom príbeh postavy Black Widow alias Natashi Romanoff v časovej príbehovej línii zasadenej medzi filmami Captain America: Občianska vojna a Avengers: Nekonečná vojna.

V akčnom špionážnom thrilleri od Marvel studios "Black Widow" je Natasha Romanoff pod vplyvom udalostí a nebezpečného sprisahania konfrontovaná so svojimi negatívnymi stránkami osobnosti, ktoré majú významné väzby na jej záhadnú minulosť. Prenasleduje ju nepremožiteľná sila, ktorá sa nezastaví pred ničím, aby ju zlomila a zničila. Natasha sa musí vysporiadať so svojou temnou históriou špióna, ako aj so zničenými a rozbitými vzťahmi, z minulosti dávno predtým, ako sa stala Avengerom.

V úlohe čiernej vody sa opäť predstavuje Scarlett Johansson, ktorá stvárnila túto charizmatickú postavu vo viacerých filmoch z Marvel Cinematic Universe. "Myslím si, že od samého začiatku, keď sa prvýkrát začalo hovoriť o tom, že budeme robiť samostatný film o Black Widow, sme chceli ísť naozaj hlboko a byť odvážni," hovorí Scarlett Johansson. "Keďže som túto postavu hrala skoro desať rokov, chcela som sa uistiť, že to bude umelecky a kreatívne obohacujúce tak pre mňa, ako aj pre fanúšikov."

V dalších úlohách sa predstavia Florence Pugh ako Yelena, David Harbour stvárňuje Alexeja/The Red Guardian a Rachel Weisz je Melina a to v réžii Cate Shortland "Black Widow" je prvým filmom zo štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe.

 

Originálny názov: Black Widow
Žáner: sci-fi, akčný, dobrodružný
Rok: 2020
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Cate Shortland
Hrajú: Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour,  Rachel Weisz, Ray Winstone, William Hurt and O-T Fagbenle

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Black Widow, (anglicky): Black Widow (Marvel), Facebook, Twitter.

 

KINO HRON ODPORÚČA: !ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL!