Bloodshot

Bloodshot


Rezervácia lístkov nie je možná.
Vstupenky zakúpite len osobne v pokladni MsKC, alebo v Knižnici M. Chrásteka v čase
otváracích hodín.

 Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.


 

Superhrdinstvo má v krvi... Podľa úspešnej komiksovej predlohy. Od producentov kinohitu Rýchlo a zbesilo.

Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako BLOODSHOT - supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň?

 

Originálny názov: Bloodshot; Predloha: Bob Layton, Don Perlin, Kevin VanHook (komiks)
Žáner: akčný, thriller
Rok: 2020
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Dave Wilson
Hrajú: Vin Diesel, Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Toby Kebbell, Guy Pearce  a i.
Hudba: Steve Jablonsky 

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Bloodshot, (anglicky): Bloodshot, Facebook, Instagram, Twitter.

 

Zaujímavosti

Akčná superhviezda Vin Diesel sa vráti na strieborné plátna opäť tak, ako ho máme najradšej. V novom akčnom thrilleri BLOODSHOT sa predstaví ako americký vojak, ktorého po smrti experimentom oživila záhadná korporácia pomocou najnovšej technológie. S novou šancou na život však prichádzajú aj nové schopnosti a stane sa z neho nezničiteľný stroj na zabíjanie, ktorého vpred ženie aj osobná pomsta. Nie všetko je však tak, ako sa na prvý pohľad zdá... 

BLOODSHOT je adaptáciou rovnomenného úspešného komiksu spoločnosti Valiant Comics. Okrem hviezdneho Vina Diesela (série Rýchlo a zbesilo a xXx) sa vo filme predstavia aj Guy Pearce, známy z filmov Memento či Iron Man 3, šarmantná Eiza González (Baby Driver) a Toby Kebbell (Kong: Ostrov lebiek). Film bude celovečerným debutom režiséra Davea Wilsona ktorý mal na svedomí jednu časť populárneho seriálu Love, Death and Robots. Scenár k filmu napísali režisér Jeff Wadlow (Kick-Ass 2) a Eric Heisserer, ktorý napísal scenár k oceňovanému sci-fi Prvý kontakt s Amy Adams. 

Do 10. februára prebiehala súťaž o najlepší fanúšikovský plagát - pozri Talenthouse.com.