Chlap na striedačku

Rezervácia lístkov nie je možná.
Od 27.5. (vrátane) zakúpite vstupenky len osobne v pokladni MsKC, alebo v Knižnici M. Chrásteka v čase
otváracích hodín.

Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.

Harmonická trojka?

Pätnásť rokov vydatá Zuzana jedného dňa zistí, že jej manžel Jiří má už dlhšiu dobu pomer s inou ženou. Zuzana neváha, rozhodne sa svoju sokyňu Lenku navštíviť a dať jej netradičný návrh. Jej plán je priam škandalózny.

Navrhne jej, aby si starostlivosť o Jirku rozdelili a urobili tak z neho chlapa na striedačku. Lenka po prvotnom šoku súhlasí a obe ženy predstavia tento nový spôsob života Jirkovi. Teda skôr ho postavia pred hotovú vec. Čo sa zdá všetkým zo začiatku ako perfektný plán, kedy je Jirka jeden týždeň s manželkou, druhý týždeň s milenkou, sa nakoniec môže stať pre všetkých nočnou morou.

Originálny názov: Chlap na střídačku
Žáner: komédia
Rok: 2020
Krajina pôvodu: ČR
Réžia: Petr Zahrádka
Hrajú: Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Iva Janžurová, Lucie Žáčková a i.
Hudba: Jan P. Muchow

Oficiálna stránka filmu: Chlap na striedačku, (česky): Chlap na střídačku.