Chloe a trpaslíci

Chloe a trpaslíci

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


Predaj VSTUPENIEK 26. a 27. marca 2018 zabezpečuje LEN

Knižnica M. Chrásteka (prístavba MsKC). Ďakujeme.


 

Malí nezbedníci. Veľké problémy. Od producenta kinohitu Shrek a režiséra filmu Veľká oriešková lúpež.

Chloe a jej mama Katarína sa už zasa sťahujú. Tentokrát si na novom mieste prenajali nádherný, rozľahlý, gotický dom, plný zvláštnych záhradných trpaslíkov.

Dcéra ale nemá čas venovať svoje myšlienky novému domu. Začína chodiť do novej školy a snaží sa spriateliť sa so svojimi spolužiačkami. K týmto starostiam pribudla ešte jedna a to, že sa do nej zaľúbil susedov chlapec Liam, ktorý sa  pred ňou neustále predvádza a snaží sa upútať jej pozornosť.

Postupne si ale Chloe začína všímať, že sa v dome dejú zvláštne veci. Všade sa povaľujú obaly od sladkostí, ktorá niekto pojedol. Akoby to mali na svedomí trpaslíci. Zdá sa jej, akoby ju pozorovali a občas na ňu žmurkali, niekedy si dokonca myslí, že sa hýbu.

Chloe rýchlo pochopí, že nemá vidiny, ale že trpaslíci sú skutočne živí, zistí tiež, že sú tu preto, aby ochraňovali dom, ktorému hrozí nebezpečenstvo.

 

Originálny názov: Gnome Alone
Žáner: animovaný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA, Kanada
Réžia: Peter Lepeniotis, Shelly Shenoy
Hrajú: Becky G, Josh Peck, Tara Strong, Olivia Holt, George Lopez a i., (v slovenskom znení): Dominika Žiaranová (Chloe), Ondrej Kaprálik (Liam), Juraj Predmerský (Zook), Peter Rúfus (Quicksilver), Dagmar Sanitrová (matka), Martin Kaprálik (Zamphir), Miroslava Drínová (Britany), Alfréd Aczel (Bravo), Peter Krajčovič (Charlie), Peter Kollárik (Alpha) a i.
Hudba: Patrick Stump, Becky G

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Chloe a trpaslíci, (anglicky): Gnome Alone, Facebook, Instagram, Twitter.