Coco

Coco

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Snímka nominovaná na 2 Oscarov a ocenená prestížnym Zlatým glóbusom - Najlepší animovaný film.

Nikdy ste nezatúžili stretnúť svojich predkov? Tvorcovia filmov Hľadá sa Dory a Toy Story vás pozývajú na veselý výlet na onen svet. Animovaná komédia štúdií Disney a Pixar.

Aj napriek zvláštnemu zákazu hudby vo svojej rodine sa malý Miguel túži stať uznávaným hudobníkom, akým bol jeho idol, tragicky zahynuvší gitarista Ernesto de la Cruz. Vsnahe dokázať svoj talent sa Miguel za nevysvetliteľných okolností ocitá na mieste, ktoré ešte žiadny živý človek nenavštívil – v krásnom a pestrofarebnom svete zosnulých. Pre miestnych obyvateľov je jeho návšteva rovnako šokujúca. S pomocou miestneho podvodníčka Hectora sa Miguel vydáva na neobyčajnú cestu za tajomstvami svojej rodiny...

 

Originálny názov: Coco
Žáner: dobrodružný, animovaný, komédia
Rok: 2017
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Lee Unkrich, Adrian Molina
Hrajú: Alanna Ubach, Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Renee Victor, Anthony Gonzalez a i., (v slovenskom znení): Michal Hudák (Miguel), Denis Bari (Miguel - spev), Dárius Koči (Hector), Lucia Vráblicová (mamá Imelda), Oľga Šalagová (Abuelita), Eva Landlová (mamá Coco), Maja Velšicová (mamá Coco - spev), Karol Čálik (papá Julio); Ivan Laca (réžia), Christian Seidmann (hudba) a i.
Hudba: Michael Giacchino

 

 

 

Hudobný klip - "Remember Me" (pozri Lyrics):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Coco, (anglicky): Disney, Pixar, Facebook, Instagram, Twitter.

Zo zákulisia: Tlačový materiál (pdf).