Creed II

Creed II

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Môže prísť o viac... než len o titul. Pokračovanie úspešnej snímky z roku 2015 (nominovaná na Oscara), ktorá nadväzuje na kultovú sériu Rocky.

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje – so životom i sám sa so sebou. Snaží sa zo všetkých síl, aby sa venoval svojim najbližším a zároveň nezanedbával prípravu na dôležitý súboj v ringu. Čaká ho silný súper, ktorého meno sa navyše spája s dávnym nešťastím v jeho rodine, a blížiaci sa zápas bude preto nielen náročný, ale i veľmi osobný. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svojom boku sa Adonis pokúsi naplniť dávny odkaz a získať odpoveď na otázku, za čo sa oplatí bojovať.

CREED II je filmom o návrate, ktorý oživí spomienky a znovu pripomenie, čo robí šampióna šampiónom. Posolstvo znie jasne – nezáleží na tom, ako ďaleko vo svojom živote zájdeš, tvoja minulosť a tvoja rodina bude vždy s tebou.

 

Originálny názov: Creed II
Žáner: športový
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Steven Caple Jr.
Hrajú: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu a i.
Hudba: Ludwig Goöransson

 

 

 

Filmy o filme (anglicky):

 

 

Hudobný klip (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Creed II, (anglicky): Creed II, Facebook, Instagram, Twitter.