Cuky Luky Film

Cuky Luky Film

Priateľstvo na život a na smrrrť! Obľúbená dvojica z TV obrazoviek, Cuky a Luky, prichádza po prvýkrát na filmové plátna!

CUKY LUKY FILM porozpráva príbeh začiatku šialeného priateľstva, ktoré ich navždy zmení. Cuky (Petra Polnišová) je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky (Zuzana Šebová) zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci - lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu vytvoriť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky? - See more at: http://www.itafilm.sk/film/cuky-luky-film#sthash.WTnXGkSp.dpuf

CUKY LUKY FILM porozpráva príbeh začiatku šialeného priateľstva, ktoré ich navždy zmení. Cuky (Petra Polnišová) je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky (Zuzana Šebová) zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci - lásky.

Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu vytvoriť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky?

 

Originálny názov: Cuky Luky Film
Žáner: komédia
Rok: 2017
Krajina pôvodu: SR
Réžia: Karel Janák
Hrajú: Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Diana Mórová, Lukáš Latinák, Barbora Švidraňová, Zuzana Porubjaková, Števo Martinovič, Roman Pomajbo a i.

 

 

 

Hudobné klipy - "Sexy" a "Boat On Your Road":

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Cuky Luky FilmItafilm, Facebook.

Zo zákulisia: Presskit (pdf), Itafilm, Predstavenie plagátu, Pieseň Sexy, Premiéra filmu, Návštevnosť, Pravda.sk.

Fotogaléria: Dropbox.