Deadpool 2

Deadpool 2

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Nebude na to sám... Od režiséra filmov Atomic Blonde a John Wick.

Keď Wade Wilson alebo Deadpool v roku 2016 vtrhol do kín ako ukecaný a najvtipnejší superhrdina všetkých čias, brutálne zamával nielen so svojimi protivníkmi, ale aj s rebríčkami najnavštevovanejších komiksových filmov. A teraz sa vracia, aby s pomocou svojich schopností opäť zachraňoval celý svet. Napr. pred desivo nebezpečným lepkom v potravinách.

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamihy, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty: rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom "Najlepší milovník na svete". Alebo iba žeby nie.

Deadpool je skrátka chlapík mnohých podôb, aj keď tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže. Čo avšak neplatí o jeho dosť čiernom zmysle pre humor a netradičnému prístupu k superhrdinským pravidlám fair play.

 

Originálny názov: Deadpool 2
Žáner: akčný, komédia
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: David Leitch (Atomic Blonde, John Wick, krátkometrážny Deadpool: No Good Deed)
Hrajú: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Bill Skarsgård, Zazie Beetz a i.
Hudba: Tyler Bates

 

 

 

(anglicky):

 

Propagačné klipy (anglicky):

 

Premiéra (anglicky, pozri Berlin):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Deadpool 2, (česky): Deadpool 2, (anglicky): Deadpool 2, 20th Century Fox, Facebook, Instagram, Twitter.

Zo zákulisia (česky): Tlačový materiál (pdf).