Čas a miesto konania


Maximálny možný počet rezervovaných vstupeniek na jednu objednávku je 8. V prípade záujmu o väčší počet vstupeniek kontaktujte pokladňu MsKC.

Ostrým nožom


Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Korupcia. Nespravodlivosť. Mafia. Bezmocnosť... Každá generácia má svoju obeť. Nový slovenský film inšpirovaný skutočnými udalosťami.

Ľudovítovi zavraždili neonacisti jediného syna. Kvôli nefunkčnému súdnemu systému sú však tí istí páchatelia prepustení na slobodu a Ľudo sa všetkými silami snaží dosiahnuť ich opätovné zadržanie.

Bojuje s apatickou políciou, oportunistickou sudkyňou, ale aj s faktom, že svojho syna dostatočne nepoznal a nebol mu oporou. Čím viac sa sám viní za jeho smrť, tým viac sa rozpadá jeho vzťah s manželkou Zuzanou a dcérou Jankou. A tým úpornejšie sa snaží sám zasahovať do vyšetrovania.

Keď sa však dozvie, že za synovou smrťou nestál náhodný útok extrémistov, ale organizovaná zločinecká skupina, uvedomuje si, že stojí proti nepriateľovi nad svoje sily. Pokúsi sa zachrániť aspoň to, čo mu ešte ostalo - vlastnú rodinu.

 

Originálny názov: Ostrým nožom
Žáner: dráma
Rok: 2018
Krajina pôvodu: SR
Réžia: Teodor Kuhn
Hrajú: Roman Luknár, Ela Lehotská, Miroslav Krobot, Marián Mitaš a i.
Kamera: Denisa Buranová

 

 

 

Z natáčania:

 

Kampaň filmu:

 

Hudobný klip: "Dunaj"

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Ostrým nožom, Facebook.

Odkazy na film: Pravda.sk, Teraz.sk,

Page created in 0.324267 seconds.