Pokémon Detektív Pikachu /dabing/

Inšpirované svetovým fenoménom... Uvedieme so slovenským DABINGOM.

Prvýkrát sa na plátnach kín v podobe hraného filmu objaví azda najpopulárnejší popkultúrny fenomén všetkých generácií – pokémoni. Okrem obľúbenej elektrizujúcej príšerky Pikachu, ktorý sa predstaví v úlohe detektíva, sa vo filme predvedie aj množstvo iných pokémonov s unikátnymi schopnosťami aj povahami.

Príbeh začína záhadným zmiznutím špičkového detektíva Harryho Goodmana. Táto udalosť prinúti jeho syna Tima pátrať po tom, čo sa stalo. Pri odhaľovaní záhady mu asistuje detektív Pikachu, otcov parťák, rozkošný a vtipný supersliedič. Novovzniknutá dvojica je ako stvorená na spoluprácu, keďže Tim je jediným človekom, ktorý rozumie reči svojho pokémonského partnera, zatiaľ čo ostatní počujú len známe "pika – pika".

Ak chcú spoločne prísť záhade na kĺb, čaká ich obrovské dobrodružstvo v neónom ožiarených uliciach veľkomesta Ryme City. Ľudia a pokémoni tam žijú bok po boku bez toho, aby tušili, že ich spolunažívanie bude čeliť nevídanej hrozbe.

Originálny názov: Pokémon Detective Pikachu
Žáner: akčný, dobrodružný
Rok: 2019
Réžia: Rob Letterman
Hrajú: Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Suki Waterhouse, Omar Chaparro, Chris Geere, Rita Ora a i., (v slovenskom znení): Jakub Króner, Dušan Cinkota, Zuzka Porubjaková, Peter Kočiš, František Kovár, SEPAR – Michal Kmeť, Daniel Fisher
Hudba: Henry Jackman

(anglicky):

Film o filme (anglicky):

Hudobný klip - "Carry on" (anglicky):

Oficiálna stránka filmu: Pokémon Detektív Pikachu, (anglicky): Pokémon Detective Pikachu, Facebook, Instagram, Twitter.

Page created in 0,238151 seconds.