Daddy Cool /dabing/

Chlap na zbláznenie.

Daddy Cool, slávny hit Boney M, dal názov bláznivej komédii o štyridsiatnikovi, ktorý si doma založí materskú školu a vedie ju veľmi svojsky.

Adriena odkopne jeho manželka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, no i napriek tomu vždy v pohode. Keď sa spoznali, zábava bolo to najdôležitejšie. Časom ale všetci okolo dospeli... až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naňho jeho manželka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom.

Adrien si ale zachová chladnú hlavu a vymyslí senzačný plán, ako ukázať, že je dospelý a zodpovedný rovnako ako ostatní dospelí a zodpovední. Je to plán toho najťažšieho kalibru s najrýchlejšou účinnosťou. V ich spoločnom byte si založí súkromnú materskú školu. Záujemcov je veľa a z Adriena je za veľmi krátky čas "otec na plný úväzok".

Lenže... deti sa pohybujú, dokonca každé iným smerom. Akonáhle to ide, tak sa o niečo buchnú, vedia byť hlučné, oproti predpokladu, že celý deň nespia, chcú jesť, chcú aj piť, potrebujú prebaliť, a opäť sa pohybujú a opäť každé iným smerom. Adrien zostáva v pokoji, cigaretku za žiadnych okolností neodkladá a na každý problém nájde nejaké originálne riešenie. Do rodičovských učebníc sa pravdepodobne nedostane, ale šanca na udržanie detí nažive tu nejaká je.

Originálny názov: Daddy Cool
Žáner: komédia
Rok: 2017
Krajina pôvodu: Francúzsko
Réžia: Maxime Govare
Hrajú: Vincent Elbaz, Laurence Arné, Juliette Pivolot, Jean-Francois Cayrey a i.
Hudba: Mathieu Lamboley

Oficiálna stránka filmu: Daddy Cool, (anglicky): Daddy Cool (Unifrance).

Page created in 0,286649 seconds.