Super maznáčikovia


NOVINKA:
Pokladňa sa presťahovala do
Mestského informačného centra
/budova MsKC, vchod oproti Bille/.
Vstupenky si môžete zakúpiť aj v Mestkej knižnici M. Chrásteka
/budova MsKC, vchod oproti Prioru/.

OTVÁRACIE  HODINY


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Rodinný príbeh o statočných zvieratkách, ktoré sa rozhodnú spojiť sily a spolu sa pustia do boja proti nezmyselnému nápadu starostu.

Túlavý pes Roger je rebel, ktorý  pomôže každému, kto je v núdzi. Aj tým, že občas uchmatne jedlo rozmaznaným domácim maznáčikom. A tých je v Robo City viac, než dosť. Robo City je totiž široko ďaleko to najmodernejšie mesto, aké si viete predstaviť. Jeho obyvatelia si žijú šťastne, pretože takmer všetko obstarávajú roboti. Lenže bezstarostné dni práve končia. Starosta mesta totiž zošalel. Rozhodol sa všetkých ľudí a aj zvieratá vyhnať a z ich domovov urobiť mesto robotov. Podarí sa Rogerovi a jeho novým priateľom zachrániť mesto?

 

Originálny názov: Pets United
Žáner: animovaný
Rok: 2019
Krajina pôvodu: Nemecko, Čína, V. Británia
Réžia: Carlos Gutiérrez
Hrajú: Natalie Dormer, Eddie Marsan, Jeff Burrell a i., (v slovenskom znení): ROGER: Juraj Kemka, BELLE: Zuzana Šebová, BOB: Jakub Ružička, RONALDO: Pavol Plevčík, SOPHIE: Elena Podzámska, WALTER: René Jankovič, MAYOR: Roman Matisko, SHERIFF: Peter Kollárik, ASGAR: Martin Kaprálik, FRANK: Roman Matisko, STAN: Peter Krajčovič, BRIAN: Dušan Szabo, VICTOR: Milan Bahúl, BEEZER: Juraj Predmerský, SLOMO: Martin Zatovič, CHICHI: Romana Orlická, JOY: Petra Vajdová, MAMA: Ľubica Očková Konrádová, OSCAR: Alfréd Swan, EDGAR: Ján Gallovič a i.
Hudba: David Newman 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Super maznáčikovia.