Večierok

Večierok

Rezervovať sa dajú iba nemiestenkové lístky = zadávate iba počet lístkov.
Sedí sa ľubovoľne, vedľa seba, ale iba v každom druhom rade.
=> AKTUÁLNE  OPATRENIA <=

Filmová komédia Michala Suchánka.

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá.

Originálny názov: Večírek
Žáner: komédia
Rok: 2020
Krajina pôvodu: ČR, SR
Réžia: Michal Suchánek
Hrajú: Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Karel Roden, Marek Taclík, Matěj Dadák, Marián Čekovský, Nela Boudová, Miroslav Vladyka a i.
Hudba: Jiří Burian

Oficiálna stránka filmu: Večierok.