Ron má chybu

Čas a miesto konania


Maximálny možný počet rezervovaných vstupeniek na jednu objednávku je 8. V prípade záujmu o väčší počet vstupeniek kontaktujte pokladňu MsKC.

Ron má chybu


POZOR - na premietaniach od 18.-31.10. kontrolujeme testy/očkovanie!
=> viac info <=

Čo bude na premietaniach od 1.11., oznámime až 28.10. po stanovení farby nášho okresu.


 

Veľký priatelia navždy...

Animovaný film od štúdia 20th Century Studios RON MÁ CHYBU rozpráva príbeh trochu osamelého dvanásťročného siedmaka Barneyho a robota Rona, jeho nového chodiaceho, hovoriaceho a totálne digitálneho priateľa, ktorý má byť, aspoň teda podľa reklamy „najlepší robot - kamarát“.

Avšak roztomilý robot Ron nie je úplne v poriadku a zdá sa, že je neustále pokazený. Na pozadí modernej doby ovládanej sociálnymi sieťami a dominujúcej digitálnymi vzťahmi a priateľstvami chlapec Barney a robot Ron prežívajú nevšedné a láskavé dobrodružstvo, počas ktorého zisťujú, že pravé priateľstvá nespočívajú v dokonalosti.

 

Originálny názov: Ron's Gone Wrong
Žáner: animovaný, komédia, rozprávka
Rok: 2021
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Sarah Smith, Jean-Philippe Vine, Octavio E. Rodriguez
Hrajú: Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Olivia Colman a i., (v slovenskom znení): Tomáš Krištof, Martin Hronský, Zuzana Kyzeková, Daniel Fisher, Tomáš Krištof, Michal Kaprálik, Marcel Ochránek, Michal Ďuriš, Lucia Vráblicová, Veronika Kuchtová, Danica Jurčová, Juraj Hrčka a i.
Hudba: Henry Jackman

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Ron má chybu, (anglicky): Ron's Gone Wrong (The Walt Disney Company).