Matrix Resurrections

Matrix Resurrections

Premietame v režime OP, bez občerstvenia.
Kontrolujeme potvrdenie o očkovaní, alebo o prekonaní Covid-19 (všetky osoby nad 12 rokov). Deti do 12 rokov nekontrolujeme.

Pokračovanie kultovej trilógie Matrix príde do slovenských kín v decembri! KeanuReeves a Carrie-AnnMoss sa vracajú v úlohách Nea a Trinity, obklopení ďalšími známymi tvárami v uchvacujúcom príbehu, do ktorého sa túžia vrátiť milióny divákov na celom svete!

Dvadsať rokov po udalostiach MatrixRevolutions žije Neo zdanlivo obyčajný život ako Thomas A. Anderson v San Franciscu, kde mu jeho terapeut predpisuje modré kapsule. Ani on, ani Trinity sa navzájom nespoznávajú. Morpheus mu však ponúkne červenú kapsulu a znovu otvorí jeho myseľ svetu Matrixu.

Originálny názov: The Matrix Resurrections
Žáner: akčný, sci-fi
Rok: 2021
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Lana Wachowski
Hrajú: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff a i.
Hudba: Johnny Klimek, Tom Tykwer

Film o filme (anglicky):

Oficiálna stránka filmu (anglicky): The Matrix Resurrections, Facebook, Instagram, Twitter.

Zaujímavosť (anglicky): What ist the Matrix?