Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny /titulky/

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny /titulky/

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Kto zmení budúcnosť? J. K. Rowllingová uvádza...

V duhej časti z čarodejníckej série od J.K. Rowlingovej – Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny sa Grindelwaldove vyhrážky naplnia a podarí sa mu z väzenia uniknúť. Začne zhromažďovať svojich nasledovníkov, ktorí nič netušia o jeho skutočnom pláne - získať čistokrvných čarodejníkov, aby ovládli všetkých nomágov.

V snahe zabrániť Grindelwaldovym plánom, Albus Dumbledore (Jude Law) povolá svojho bývalého študenta M.L.O.K.-a Scamandera. Ten prisľúbi svoju pomoc, hoci netuší aké nebezpečenstvá na neho čakajú.

 

Originálny názov: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindewald; Predloha: J. K. Rowlling (kniha)
Žáner: dobrodružný, rodinný, fantasy
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: David Yates
Hrajú: Johnny Depp, Jude Law, Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo, Poppy Corby-Tuech a i.
Hudba: James Newton Howard

 

 

Dabing:

 

(anglicky):

 

Filmy o filme (anglicky):

 

Premiéra - Paríž a Londýn (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny, (anglicky): Fantastic Beasts: The Crimes of Grindewald, Facebook, Instagram, Twitter.!!!POZOR SÚŤAŽ!!!

Zapojte sa do súťaže na našom Facebooku, odpovedzte na otázku a vyhrajte originálnu cenu pri príležitosti uvedenia nového dobrodružného fantasy Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny. Žrebujeme už 26. novembra! Pre viac informácii klikni na - FACEBOOK KINO HRON.