Fatima

Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.

V roku 1917, uprosred vojny, ľudia potrebovali nádej, dostali zázrak. Inšpirované skutočným príbehom.

Strhujúca historická dráma, nakrútená podľa skutočných udalostí, odhaľuje príbeh detí, ktoré sa stali svedkami zázraku. Desaťročná pastierka Lucia spolu so sesternicou a bratrancom ohlásia, že sa im v portugalskej Fatime zjavila Panna Mária. Inšpirujú tisíce veriacich, no musia tiež bojovať s nedôverou skeptikov. Fatimské zjavenie navždy zmení ich životy...

Originálny názov: Fatima
Žáner: historický, dráma
Rok: 2020
Krajina pôvodu: USA, Portugalsko
Réžia: Marco Pontecorvo
Hrajú: Harvey Keitel, Goran Višnjič, Sonja Braga, Joaquim de Almeida, Lúcia Moniz, Joana Ribeiro, Alba Baptista, Dinarte de Freitas, Alejandra Howard a i.
Hudba: Paolo Buonvino

Film o filme:

Oficiálna stránka filmu: Fatima, (anglicky): Fatima, Facebook, Instagram, Twitter.