Free Guy

Čas a miesto konania


Maximálny možný počet rezervovaných vstupeniek na jednu objednávku je 8. V prípade záujmu o väčší počet vstupeniek kontaktujte pokladňu MsKC.

Free Guy


Rezervovať sa dajú iba nemiestenkové lístky = zadávate iba počet lístkov.
Sedenie je nemiestenkové, ľubovolné, bez obmedzenia.
=> AKTUÁLNE  OPATRENIA <=
 


 

Život je krátky nato, aby si bol priemerný... Od tvorcov filmu Deadpool.

Guy (Ryan Reynolds) je bankový úradník vo Free City Bank a vedie prostý život. Vyžaruje pozitivitu a radostný optimizmus a vždy je ochotný zájsť na dobrú kávu. Spolu s najlepším kamarátom Buddym (Lil Rel Howery) má obrovskú chuť do života, no všetko sa náhle zmení, keď zistí, že je vlastne postavou na pozadí veľmi násilnej videohry typu open world: „Free City“.

Túto hru distribuuje spoločnosť Soonami Studios, na jej čele stojí nenásytný magnát Antwan (Taika Waititi). „Free City“ je veľmi populárna hra, kde vládne chaos a ničenie. Hráči v nej vedú život bez pravidiel a posúvajú sa na vyššie levely páchaním bezdôvodných násilných činov a vandalizmu. Guy stretne megasexi hráčku Molotovgirl (Jodie Comer) a je ňou uchvátený, práve ona mu pomôže prejsť hrou a vyrovnať sa s tým, že jediný život, ktorý pozná, nie je skutočný.

V dobrodružnej komédii Free Guy od štúdia 20th Century hrajú: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Joe Kerry, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar a Taika Waititi, režíroval ju Shawn Levy, scenár napísali Matt Liebermann a Zak Penn podľa Liebermannovho námetu.

 

Originálny názov: Free Guy
Žáner: dobrodružný, akčný, komédia
Rok: 2020
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Shawn Levy
Hrajú: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Taika Waititi, Utkarsh Ambudkar, Britne Oldford, Owen Burke a i.
Hudba: Christophe Beck  

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Free Guy, (anglicky): Free Guy (20th Century Fox), Facebook, Instagram, Twitter.

Zo zákulisia: Tlačový materiál (pdf).