Glass

Glass

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Nemôžete poprieť, kým skutočne ste. Bruce Willis a Samuel L. Jackson v thrilleri od režiséra filmu Šiesty zmysel.

V úplne novom, komiksom inšpirovanom thrilleri sa stretávajú postavy z dvoch úspešných filmov - Vyvolený a Rozpoltený. Z prvého z nich sa vracajú takmer nezničiteľný David Dunn (Bruce Willis) a jeho protipól – krehký manipulátor Eliah Price (Samuel L. Jackson).

Z thrilleru Rozpoltený sa zas objavuje psychopatický Kevin Wendell Crumb (James McAvoy) a jeho 24 rôznych osobností. Všetci traja sa stretávajú v psychiatrickom ústave. Crumb však uniká vtelenýdo jednej zo svojich nebezpečných identít a Dunn s Priceom musia v súboji s ním využiť všetky svoje paranormálne schopnosti.

 

Originálny názov: Glass
Žáner: mysteriózny, thriller
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: M. Night Shyamalan (Rozpoltený, Po zániku Zeme, Avatar: Posledný vládca vetra, Udalosť, Znamenia, Vyvolený, Šiesty zmysel a i.)
Hrajú: Samuel L. Jackson, Bruce Willis, James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Sarah Paulson, Spencer Treat Clark, Luke Kirby, Adam David Thompson, Charlayne Woodard, Jane Park Smith, Marisa Brown, Shayna Ryan, Veronica Sixtos a i.
Hudba: West Dylan Thordson

 

 

 

(anglicky):

 

Filmy o filme:

 

(anglicky):

 

Premiéra:

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Glass, (anglicky): Glass, Facebook, Instagram, Twitter.