Godzilla II: Kráľ monštier (od 30. mája 2019)

AKČNÝ, DOBRODRUŽNÝ, FANTASY - Nech žije kráľ... Veľkolepé pokračovanie filmu Garetha Edwardsa z roku 2014. Od scenáristu filmu X-Men: Apokalypsa.

Po celosvetovom úspechu filmov Godzilla a Kong: Ostrov lebiek prichádza do kín ďalšia kapitola z Monsterverza: Godzilla II: Kráľ monštier.

V novom akčnom dobrodružstve sa Godzilla postaví zoči voči najznámejším príšerám v histórii pop kultúry. Príbeh sleduje hrdinské úsilie členov kryptozoologickej agentúry Monarch odraziť útok gigantických tvorov, vrátane impozantnej Godzilly, ktorá čelí prerastenému motýľovi - Mothre, vtáčiemu Rodanovi, ale aj svojmu najväčšiemu nepriateľovi, ktorým je trojhlavý drak Kráľ Ghidorah.

Keď tieto predpotopné druhy, považované za mýty a stáročia ukrývané po celej planéte, opäť povstanú, začne sa boj o nadvládu a existencia ľudstva bude visieť na vlásku.

 

Originálny názov: Godzilla: King of the Monsters
Žáner: akčný, dobrodružný, fantasy
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Michael Dougherty
Hrajú: Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, Charles Dance a i.
Hudba: Bear McCreary

 

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Godzilla II: Kráľ monštier, (anglicky): Godzilla: King of the Monsters (Warner Bros.), Instagram, Twitter.

Page created in 0.336420 seconds.