Godzilla II: Kráľ monštier

Godzilla II: Kráľ monštier


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Nech žije kráľ!

Po celosvetovom úspechu filmov Godzilla a Kong: Ostrov lebiek prichádza do kín ďalšia kapitola z Monsterverza: Godzilla II: Kráľ monštier.

V novom akčnom dobrodružstve sa Godzilla postaví zoči voči najznámejším príšerám v histórii pop kultúry. Príbeh sleduje hrdinské úsilie členov kryptozoologickej agentúry Monarch odraziť útok gigantických tvorov, vrátane impozantnej Godzilly, ktorá čelí prerastenému motýľovi - Mothre, vtáčiemu Rodanovi, ale aj svojmu najväčšiemu nepriateľovi, ktorým je trojhlavý drak Kráľ Ghidorah.

Keď tieto predpotopné druhy, považované za mýty a stáročia ukrývané po celej planéte, opäť povstanú, začne sa boj o nadvládu a existencia ľudstva bude visieť na vlásku.

 

Originálny názov: Godzilla: King of the Monsters
Žáner: akčný, dobrodružný, fantasy
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Michael Dougherty
Hrajú: Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, Charles Dance a i.
Hudba: Bear McCreary

 

 

 

 

(anglicky):

 

Film o filme (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Godzilla II: Kráľ monštier, (anglicky): Godzilla: King of the Monsters (Warner Bros.), Instagram, Twitter.