Hľadá sa Yeti

Hľadá sa Yeti


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Videlli ste ho?

Predstavujeme vám pána Spojku! Výška 2 metre a 40 centimetrov, hustá srsť, váha 280 kilogramov – ale nedajte sa oklamať jeho vzhľadom... je neuveriteľne milý a srší vtipom. Všetci diváci, ktorí prídu do kina na film HĽADÁ SA YETI si ho zamilujú.

Jeho dobrodružstvo začína vo chvíli, keď sa unavený z večnej samoty uprostred divočiny rozhodne napísať list nebojácnemu prieskumníkovi sirovi Lionelovi Frostovi. Prosí ho v ňom, aby mu pomohol nájsť vzdialených súkmeňovcov, ktorí žijú v tajomnom údolí Šangri-La. Sir Lionel dlho neváha a zorganizuje výpravu, ku ktorej sa pridá aj jeho dávna priateľka Adelina Fortnightová. Odvážne trio smeruje na druhý koniec sveta, aby pomohli novému priateľovi a zistili, že rodina sa dá nájsť aj na tých najneočakávanejších miestach.

 

Originálny názov: Missing Link
Žáner: animovaný
Rok: 2019
Krajina pôvodu: Kanada, USA
Réžia: Chris Butler
Hrajú: Zoe Saldana, Hugh Jackman, Emma Thompson, Timothy Olyphant a i., (v slovenskom znení): Štefan Richtárech, Milo Kráľ, Soňa Norisová a i.
Hudba: Carter Burwell 

 

 

 

Film o filme - Za kúzlom štúdia Laika:

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Hľadá sa Yeti, (anglicky): Missing Link, Facebook, Instagram, Twitter (LAIKAStudios).