Justice League

Justice League

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Platí zákaz nosenia jedla do kinosály (VP str. 2). Ďakujeme.

 

Sám nespasíš tento svet... Tím DC komiksových superhrdinov musí spojiť sily a čeliť novej hrozbe.

Bruce Wayne, inšpirovaný Supermanovou obetou a motivovaný novou vierou v dobro ľudí, si povolá na pomoc novú spojenkyňu Dianu Princovú, aby spoločne čelili ešte nebezpečnejšiemu nepriateľovi. Batman a Wonder Woman musia čo najskôr zostaviť tím metaľudí, ktorý sa postaví proti novej hrozbe. Takúto ligu superhrdinov svet ešte nevidel – Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash a Cyborg. No možno je už aj tak príliš neskoro, aby ochránili Zem pred obrovským útokom.

DC Comics/ DC Entertainment patriaci do portfólia Warner Bros. DC je jedno z najväčších a najúspešnejších amerických vydavateľstiev komiksov a súvisiacich médií. Medzi ich najznámejšie a najpopulárnejšie postavy patria superhrdinovia Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, ale aj superzločinci Joker, Lex Luthor, Darkseid, Catwoman či Brainiac. Veľmi známe sú i tímy Justice League a Teen Titans. 

 

Originálny názov: Justice League
Žáner: akčný, fantasy, dráma
Rok: 2017
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Zack Snyder (Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, Muž z ocele, Superman 75, Sucker Punch, Legenda o sovích strážcoch, Strážcovia, 300, Úsvit mŕtvych a i.)
Hrajú: Gal Gadot, Robin Wright, Jason Momoa, Connie Nielsen, Amy Adams, Amber Heard a i., Preklad (slov. titulky): Táňa Marčeková
Hudba: Danny Elfman

 

 

 

Aquaman (Featurette):

 

Batman:

 

Flash:

 

Cyborg (anglicky):

 

(anglicky):

 

Hudobný klip (anglicky): "Come Together"

 

Filmy o filme (anglicky):

 

Comic-Con trailer (anglicky, hudobný klip "Cellophane"):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Justice League, (anglicky): Justice League, Facebook, Instagram, Twitter.

KINO HRON ODPORÚČA: ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL (2x).