Kingsman: Zlatý kruh

Kingsman: Zlatý kruh

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

V PONDELOK - PIATOK je možné zakúpiť si lístok AJ v Mestskej knižnici M. Chrásteka (pozri Predaj vstupeniek).

Platí zákaz nosenia jedla do kinosály (VP str. 2). Ďakujeme.

 

Uznávaný anglický režisér a scenárista Mathew Vaughn (X-Men: Prvá trieda či Kick-Ass) sa po veľkom úspechu prvého Kingsmana vracia s novým príbehom - zárobok prvého filmu presiahol hranicu 400 mil. dolárov

Svet Kingsmanov sa prvýkrát predstavil vo filme Kingsman: Tajná služba ako nezávislá, medzinárodná, špionážna agentúra pracujúca v hlbokom utajení, ktorej cieľom je bezpečný svet.

V ďalšom pokračovaní Kingsman: Zlatý kruh čelia naši hrdinovia novým výzvam. Centrála Kingsmanov je zničená a celý svet sa stáva rukojemníkom. Kingsmanov čakajú nové úlohy i prekážky. Spoja sa so spriatelenou americkou špionážnou organizáciou Statesman. Obidve agentúry musia spoločnými silami poraziť nebezpečného nepriateľa a zachrániť tak svet.

 

Originálny názov: Kingsman: The Golden Circle
Žáner: akčný, komédia
Rok: 2017
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Matthew Vaughn (Kingsman: Tajná služba, X-Men: Prvá trieda, Kick-Ass, Hviezdny prach, Po krk v extáze)
Hrajú: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Sir Elton John, Channing Tatum, Jeff Bridges a i.
Hudba: Henry Jackman, Matthew Margeson

 

 

 

Zábavný spot (anglicky):

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Kingsman: Zlatý kruh, (anglicky): Kingsman: The Golden Circle (20th Century Fox), Facebook, Instagram, Twitter.

Zo zákulisia (česky): Presskit (pdf), (anglicky): Stunts, Featurette, On Set, Behind the Scenes.