Labyrint: Smrteľná liečba

Labyrint: Smrteľná liečba

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


Predaj VSTUPENIEK 19. - 20. februára 2018 zabezpečuje LEN Knižnica M. Chrásteka (prístavba MsKC, oproti Prioru).

Ďakujeme za pochopenie.


 

Každý labyrint musí mať svoj koniec. Epické finále úspešnej sci-fi série...

Thomas so skupinkou svojich priateľov unikol nástrahám Labyrintu. Spoločne prešli skúšku ohňom pri vražednej ceste cez Spálenisko. Veľakrát si mysleli, že už je koniec, že ​​to nemôže byť horšie. Napriek tomu majú tie najťažšie chvíle a najbolestivejšie rozhodnutia ešte len pred sebou.

V epickom finále trilógie Labyrint vedie Thomas (Dylan O’Brien) svoju skupinu unikajúcich Placerov na ich poslednú a najnebezpečnejšiu misiu. Musia sa pobiť o nádej vo svete, ktorý sa rúca pod ťarchou zákernej choroby. Na jednej strane musia bojovať o prežitie medzi nakazenými a nepríčetnými "raplami" a na strane druhej s nevyspytateľnou organizáciou Z.L.S.N. Môžu vôbec ešte niekomu a niečomu veriť?

Aby Thomas zachránil seba aj svojich priateľov, musí preniknúť do legendárneho Posledného mesta, labyrintu riadeného Z.L.S.N. Toto miesto sa môže stať najhrozivejším bludiskom zo všetkých. Ten, kto túto misiu prežije, získa odpovede na všetky otázky, ktoré si Placerovia položili od chvíle, keď po prvýkrát dorazili do labyrintu.

 

Originálny názov: Maze Runner: The Death Cure; Predloha: James Dashner (kniha)
Žáner: akčný, sci-fi
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Wes Ball
Hrajú: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poulter, Patricia Clarkson a i.
Hudba: John Paesano

 

 

 

 

Rekapitulácia - 90 sekúnd:

 

Filmy o filme (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Labyrint: Smrteľná liečba, (česky): Labyrint: Vražedná léčba, (anglicky): Maze Runner: The Death Cure (20th Century Fox), Facebook, Instagram, Twitter, YouTube.

Zo zákulisia (anglicky): Tlačový materiál (pdf), Z natáčania, LA Premiere, LEGO trailer.