LEGO® Ninjago

LEGO® Ninjago

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

V PONDELOK - PIATOK je možné zakúpiť si lístok AJ v Mestskej knižnici M. Chrásteka (pozri Predaj vstupeniek).

Platí zákaz nosenia jedla do kinosály (VP str. 2). Ďakujeme.

 

Ďalšie veľkolepé dobrodružstvo s obľúbenými LEGO postavičkami!

Je tu ďalšie veľkolepé dobrodružstvo s obľúbenými LEGO postavičkami! Tentoraz sa ocitáme v meste Ninjago City, ktoré ohrozujú temné sily.

Zachrániť ho môže iba mladý Loyd, alias Zelený nindža, spolu so svojimi kamarátmi, tajnými nindža bojovníkmi. Cez deň sú to obyčajní tínedžeri, ktorých otravuje škola, ale v noci sa menia na nindžov s neuveriteľnými schopnosťami a bojovými strojmi. Pod vedením múdreho Majsta Wu musia ochrániť Ninjago pred zlovestným Lordom Garmadonom, ktorý je, čistou náhodou, aj Loydov otec.

Epický boj strojov proti strojom a otca proti synovi, bude skúškou tohto neúprosného, a zároveň nedisciplinovaného tímu novodobých nindžov. Musia sa naučiť krotiť vlastné ego a držať spolu, aby dokázali využiť svoju vnútornú silu Spinjitzu. 

 

Originálny názov: The LEGO®Ninjago Movie
Žáner: animovaný, akčný
Rok: 2017
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Charlie Bean, Paul Fisher
Hrajú: Dave Franco, Olivia Munn, Justin Theroux, Jackie Chan, Michael Peña a i., (v slovenskom znení): Tomáš Horváth, Ivan Krúpa, Peter Krajčovič, Marian Labuda ml., Zuzana Kyzeková, Matúš Krátky, Jozef Vajda, Alena Pajtinková, Ján Morávek; Preklad (slov. dabing): T. Marčeková
Hudba: Mark Mothersbaugh

 

 

Film o filme (anglicky, Behind the Bricks):

 

V zákulisí s Jackie Chanom (anglicky, pozri nemecky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: LEGO® Ninjago, (anglicky): The LEGO®Ninjago Movie, Facebook, Instagram, Twitter.