LEGO® príbeh 2

LEGO® príbeh 2


Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Je čas ísť tam, kde žiadna kocka ešte nebola. Od tímu, ktorý poskladal prvý LEGO® príbeh a režiséra filmov Trollovia, Spongebob vo filme či Shrek: Zvonec a koniec.

Po úspechu filmu LEGO® príbeh, ktorý položil základnú kocku nového fenoménu, sa opäť stretneme s hrdinami z mestečka Brickburg. V novom akčnom dobrodružstve sa obyvatelia pustia do boja za záchranu svojho milovaného domova.

Uplynulo takmer 5 rokov, odkedy bolo "všetko super", a teraz musia čeliť novej obrovskej hrozbe, nájazdníkom z LEGO® DUPLO, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova vystavať.

V snahe poraziť nepriateľov a nanovo vyskladať harmóniu v LEGO svete sa Emmet, Lucy, Batman a ich priatelia vydajú do vzdialených a neprebádaných galaxií. Na spoločnej ceste otestujú svoju odvahu, kreativitu, majstrovské staviteľské schopnosti a v neposlednom rade odhalia, akí sú v skutočnosti výnimoční.

 

Originálny názov: The LEGO Movie 2: The Second Part
Žáner: animovaný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Mike Mitchell, Trisha Gum
Hrajú: Chris Pratt, Alison Brie, Stephaie Beatriz, Elizabeth Banks, Channing Tatum, Will Amett, Jonah Hil a i.
Hudba: Mark Morhersbaugh

 

 

 

 

V dabingu:

 

Hudobné klipy (anglicky, pozri Catchy Song):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: LEGO® príbeh 2, (anglicky): The LEGO Movie 2: The Second Part, Facebook, Instagram, Twitter.