Leo da Vinci: Misia Mona Líza

Leo da Vinci: Misia Mona Líza

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Animovaný film o záhadnej a fascinujícej postave mladého Leonarda, ktorý dokáže znova oživiť svet svojich úžasných objavov a inteligentných vynálezov.

Mladý Leonardo je kreatívny a odvážny chlapec, ktorý svojimi vynálezmi neustále prekonáva zákony fyziky. Pri ich testovaní v praxi mu trpezlivo pomáhajú verný kamarát Lorenzo a Leova tajná láska, očarujúca Líza. Keď však požiar zničí všetok majetok jej otca, zaľúbený Leo sa v snahe pomôcť im, vydáva hľadať stratený poklad na tajuplný ostrov Montecristo. Nie je však jediný, kto verí, že s použitím svojich jedinečných vynálezov ho dokáže získať.

Na svojej odvážnej ceste stretáva ďalších priateľov i nepriateľov a tak sa postupne odkrýva príbeh plný prekvapení, dobrodružstiev a najmä vynaliezavosti.

 

Originálny názov: Leo da Vinci: Missione Monna Lisa; Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa
Žáner: animovaný, dobrodružný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: Taliansko, Poľsko
Réžia: Sergio Manfio
Hrajú (v slovenskom znení): Tomáš Maštalír, David Hartl, Andrea Sabová, Roman Ferienčík, Majo Labuda, Miroslav Noga, Dušan Szabó a i.
Hudba: Marco Fedalto

 

 

Film o filme - Filmová hudba (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Leo da Vinci: Misia Mona Líza, (taliansky): Leo da Vinci: Missione Monna Lisa, Facebook.