Malý Yeti

Malý Yeti

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

V PONDELOK - PIATOK je možné zakúpiť si lístok AJ v Mestskej knižnici M. Chrásteka (pozri Predaj vstupeniek).

Platí zákaz nosenia jedla do kinosály (VP str. 2). Ďakujeme.

 

Zoznámte sa s najbláznivejšou rodinkou v okolí! Od režiséra animovaných filmov Robinson Crusoe, Dom kúziel či Sammyho dobrodružstvá.

Teenager Adam nemá veľa kamarátov a väčšinu svojho času trávi pátraním po svojom otcovi, ktorý sa stratil za záhadných okolností. Na svoje obrovské prekvapenie zistí, že ním nie je nikto iný, ako legendárny Yeti! Celé roky sa ukýval v hlbokom lese, aby uchránil seba a svoju rodinu pred ľuďmi, ktorí ho chceli využiť na vedecké pokusy kvôli jeho špeciálnej DNA.

Adam sa postupne začína s otcom zbližovať a prichádza na to, že po ňom zdedil neuveriteľné schopnosti. Lenže už sa o tom dozvedeli aj iní – nechali Adama sledovať a on ich nevedomky priviedol až k otcovi. Musia im uniknúť, a preto sa vydajú na dobrodružnú záchrannú výpravu. 

 

Originálny názov: The Son of Bigfoot
Žáner: animovaný
Rok: 2017
Krajina pôvodu: Belgicko, Francúzsko
Réžia: Jérémy Degruson, Ben Stassen (Robinson Crusoe, Dom kúziel, Sammyho dobrodružstvá 1 -2, Cesta na Mesiac 3D a i.)
Hrajú (v pôvodnom znení): Tom Beck, Lukas Rieger, Christopher L. Parson, Cinda Adams, Cal Brunker, Joey Camen, Bob Barlen, David Epstein a i.

 

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Malý Yeti, (nemecky): StudioCanal, (anglicky): nWave Pictures.