Maskovaní špióni

Maskovaní špióni


NOVINKA:
Pokladňa sa presťahovala do
Mestského informačného centra
/budova MsKC, vchod oproti Bille/.
Otváracie hodiny sú mierne poupravené kvôli zatvorenej knižnici.


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Musia zachrániť svet... Od tvorcov filmov Doba ľadová a Rio.

Keď najlepší špión hľadá dokonalé maskovanie, môže naraziť na určité problémy. Najmä vtedy, ak sa dostane do rúk geniálnemu vynálezcovi, ktorý je poriadne uletený. A to mnohokrát doslova.  

Je takmer nemožné nájsť dvoch tak odlišných hrdinov, ako sú legendárny superšpión Lance Sterling  a geniálny vynálezca Walter Becket. Agent Lance je kultivovaný, elegantný, nonšalantný, skrátka dokonalý za každých okolností. Naproti tomu Walter... taký nie je. On je prosto geniálny. Náročnú Univerzitu doštudoval v pätnástich rokoch, a práve teraz pracuje na tajných výskumných projektoch pre ešte tajnejšiu vládnu službu. To, že sa títo dvaja dajú dokopy, si nedokázali predstaviť  ani najväčší zločinci.  

Spojila ich spoločná úloha. Musia  zachrániť celý svet pred Kellerom Killianom,  zlosynom  číslo 1. Walter je vynálezcom biodynamického obleku , ktorý  špiónom zabezpečí dokonalé maskovanie. Alebo skôr prevtelenie. A tak sa vďaka tomuto vynálezu Lance premení na statočného, divokého, majestátneho a dokonale nenápadného tvora... holuba. Nečakané, ale v podstate fantastické. Holuby sú všade, nikto si ich veľmi nevšíma a vedia lietať.

Od tej chvíle musia Walter a Lance spolupracovať v dokonalej harmónii, ako zohraný team, inak sa celý svet ocitne v smrteľnom nebezpečenstve. Animovaná komédia Maskovaní špióni vznikla v štúdiu  Blue Sky Studios, ktoré priniesli všetky filmy a z Doby ľadovej a Rio.

 

Originálny názov: Spies in Disguiese
Žáner: animovaný, komédia
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Nick Bruno, Troy Quane
Hrajú: Tom Holland, Will Smith, Karen Gillan a i., (v slovenskom znení): Juraj Bača, Marek, Suchitra, Rastislav Sokol, Svätopluk Malachovský, Lucia Vráblicová, Kristína Turjanová, Barbora Krajčírová, Juraj Hrčka, Dominik Budinský, Monika Hilmerová
Hudba: Theodore Shapiro

 

 

 

(anglicky):

 

Hudobný klip - "Fly" (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Maskovaní špióni, (anglicky): Spies in Disguiese (20th Century Fox), Facebook, Instagram, Twitter.

Zo zákulisia (anglicky): The Making of “Then There Were Two” (YouTube).