MEG: Hrozba z hlbín

MEG: Hrozba z hlbín

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Najväčší žralok v histórii... Podľa knižného bestselleru Steva Altena.

Hlbokomorská ponorka, ktorá je súčasťou medzinárodného podmorského výskumného programu – bola napadnutá obrovským tvorom o ktorom si mysleli, že už neexistuje, sa teraz nachádza poškodená na dne priekopy Tichého oceánu... s posádkou uväznenou vo vnútri.

S ubiehajúcim časom, čínska oceánografka (Winston Chao) privolá na pomoc skúseného záchranára Jonasa Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku – i oceán – od tejto nezadržateľnej hrozby: prehistorického takmer 30 metrového žraloka známeho ako Megalodon.

To, čo nikto nepredpokladal je, že pred niekoľkými rokmi sa Taylor s týmto strašným stvorením už stretol. Teraz, v tíme so Suyin, musí čeliť strachu o vlastný život, aby zachránil všetkých uväznených... čo ho opäť privádza tvárou v tvár najohromnejšiemu a najväčšiemu predátorovi všetkých čias.

 

Originálny názov: The Meg; Predloha: Steve Alten (kniha, book trailer)
Žáner: akčný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: John Turteltaub (Frajeri vo Vegas, Čarodejov učeň, Lovci pokladov, Kid, Inštinkt, Kokosy na snehu a i.)
Hrajú: Jason Statham, Ruby Rose, Bingbing Li, Jessica McNamee, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Robert Taylor, Masi Oka, Winston Chau a i.
Hudba: Harry Gregson-Williams

 

 

 

(anglicky):

 

Film o filme (anglicky):

 

VR (anglicky, pozri VR Experience):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: MEG: Hrozba z hlbín, (anglicky): The Meg, Facebook, Instagram, Twitter.