Mosley

Mosley


Rezervácia lístkov nie je možná.
Vstupenky zakúpite len osobne v pokladni MsKC, alebo v Knižnici M. Chrásteka v čase
otváracích hodín.

 Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.


 

Všetko zvládneš, keď máš srdce obra.

Mosley a jeho rodinka torifantov sú v službách ľudí. Nikoho však netrápi, že torifanti sú inteligentné bytosti, ktoré hovoria a používajú ľudskú reč. Mosley tvrdo pracuje celé dni a týždne na farme, kde vládne výbušný a nepríjemný farmár Simon. Keď sa jedného dňa vráti Mosley z práce do svojej stajne prezradí mu jeho syn Rue, že v blízkom lese našiel niečo úžasné. Je to starodávna jaskyňa s maľbami bytostí, ktoré sa veľmi podobajú torifantom – ale chodia vzpriamene a majú ruky.

V snahe oslobodiť svoju rodinu od života v nevoľníctve, je Mosley nútený opustiť svoju rodinu a vybrať sa na nebezpečnú cestu za nájdením legendárnych bytostí - vzpriamených, zatiaľ čo ho prenasleduje lovec, stopár Warfield.

 

Originálny názov: Mosley
Žáner: animovaný
Rok: 2019
Krajina pôvodu: Nový Zéland, Čína
Réžia: Kirby Atkins
Hrajú: Lucy Lawless, Rhys Darby, John Rhys-Davies a i., (v slovenskom  znení): Juraj Kemka- Mosley, Matej Landl- Beamus, Marián Miezga-  Deaver, Petra Vajdová- Bera, Peter Rúfus- Warnie, Lima  Prágerová- Rue, Juraj Predmerský- Simon, František Kovár- Gailin,  Ivan Romančík- Turpin, René Jankovič- Ollie, Vladimír Jedľovský-  Warfield, Peter Sklár- Shank
Hudba: Harry Hansen

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Mosley, (anglicky): Mosley (Kirby Atkins).