obr: Nové opatrenia od 18.9.2020

Nové opatrenia od 18.9.2020

Aby sme pre vás mohli premietať, musíme dodržiavať hygienické opatrenia a protiepidemiologické postupy, ktoré sme vám zhrnuli (s platnosťou od 18.9.2020):

 1. Vstup do Mestského kultúrneho centra aj pobyt v kinosále je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka).
 2. Na podujatiach aj v kine je zakázaná konzumácia občerstvenia.
 3. Pri vstupe do budovy aj do kina si aplikujte dezinfekciu na ruky (alebo použite jednorazové rukavice).
 4. Nepodávajte si ruky - pozdravte sa úklonom alebo kývnutím.
 5. Udržujte vo všetkých priestoroch Mestského kultúrneho centra rozstupy minimálne 2 metre medzi osobami (to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti alebo pre partnerov). Toto odporúčanie neplatí na podujatiach s miestenkovým sedením, ani v kinosále vzhľadom na sedenie.
 6. Prosím, rešpektujte aktuálny predaj vstupeniek do kina a sedenie tak, aby boli dodržané šachovnicové sedenie medzi divákmi, pričom môžu byť obsadené maximálne 2 sedadlá vedľa seba a to iba rodinnými príslušníkmi alebo partnermi.
 7. Po zakúpení vstupenky sa presuňte rovno do kinosály. Vo foyeri sa môžu zdržiavať len ľudia, ktorí si kupujú vstupenky. Vzhľadom na limit "1 osoba na 10m2" sa vo foyeri môže pohybovať maximálne 36 ľudí v jednom okamihu (neplatí pre deti).
 8. Ďakujeme, že nenavštevujete kino ani iné kultúrne podujatie, ak sa u vás prejavujú príznaky akútneho respiračného ochorenia. Personál má právo zmerať vám teplotu a v prípade zvýšenej teploty alebo kašľa vás požiadať, aby ste priestory podujatia/kina opustili. Ak nesúhlasíte, aby vám personál kina odmeral teplotu (na základe náhodného výberu alebo evidentných príznakov ochorenia), opustite naše priestory.

Budeme vám nesmierne vďační, ak nám pomôžete s hladkým priebehom a dodržíte všetky opatrenia.

Čo robíme pre vašu bezpečnosť my?

 1. Pred každým premietaním vetráme kinosálu. Nepoužívame klimatizáciu.
 2. Pri vstupe do kinosály vám dezinfikujeme ruky.
 3. Zabezpečili sme v kinosále sedenie s rozostupmi (aktuálna kapacita kinosály = 105 divákov).
 4. Po každom premietaní dezinfikujeme všetky dotykové plochy v kinosále (kľučky, zábradlie, područky sedadiel).
 5. Pravidelne čistíme kinosálu ozónovým generátorom (Ozón je prírodne čistiaca a dezinfekčná látka. Neexistuje žiadny vírus, baktéria, pleseň, huba alebo zápach, ktoré by odolali ozónu).
 6. Hygienické zariadenia (WC) čistíme a dezinfikujeme každú hodinu, používame dezinfekčné mydlá a papierové utierky.
 7. Sledujeme aktuálnu situáciu okolo koronavírusu a zabezpečujeme všetky opatrenia a povinnosti, aby sme mohli aj naďalej organizovať premietania v kine, a vy ste boli chránení.

Tešíme sa na vás! :)

Sledujte nás na facebooku