Noví mutanti  /titulky/

Noví mutanti /titulky/


Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.


 

Je tu niečo nové...

Twentieth Century Studios v spolupráci s Marvel Entertainment uvádzajú film “Noví Mutanti”, hororový thriller, ktorý režíroval Josh Boone a scenár napísal Josh Boone spolu s Knate Lee.

Vo filme sa stretla pôsobivá plejáda nastupujúcich mladých hercov známych z populárnych sérií ako Stranger Things alebo Game of Thrones ako napr. Maisie Williamsová, Anya Taylor-Joyová, Charlie Heaton, Alice Bragaová, Henry Zaga a Blu Huntová.  

Rahne Sinclairová (Williamsová), Illyana Rasputinová (Taylor-Joyová), Sam Guthrie (Heaton) a Roberto De Costa (Zaga) sú štyria mladí mutanti, ktorých drží v odľahlej nemocnici Dr. Cecilia Reyesová (Bragaová) za účelom ich psychiatrického pozorovania. Je presvedčená, že títo mladí ľudia predstavujú nebezpečenstvo sami sebe aj celej spoločnosti. Má ich neustále na očiach a snaží sa ich naučiť ovládať ich mutantské schopnosti. Keď sa však osadenstvo rozrastie o Danielle “Dani” Moonstarovou (Huntová), začnú sa v nemocnici diať zvláštne veci. Pacientov začnú ovládať halucinácie a spomienky z minulosti. Nepotrvá dlho a ich mutantské schopnosti a vzájomné priateľstvo podstúpi skúšku, pri ktorej budú musieť bojovať o to, aby prežili.

 

Originálny názov: The New Mutants; X-Men: The New Mutants
Žáner: akčný, horor, sci-fi
Rok: 2020
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Josh Boone
Hrajú: Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Antonio Banderas a i.
Hudba: Mike Mogis, Nate Walcott

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Noví mutanti, (anglicky): The New Mutants (20th Century Fox), Facebook, Instagram, Twitter.