Paddington 2

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Platí zákaz nosenia jedla do kinosály (VP str. 2). Ďakujeme.

 

Roztomilý medvedík sa vracia!

Paddigton si po svojom prvom veľkom dobrodružstve šťastne nažíva s rodinkou Brownovcov na predmestí Londýna. Obľúbili si ho aj všetci susedia a známi, pretože všade rozdáva radosť... a samozrejme marmeládu.

Jeho milovaná teta Lucy bude mať onedlho 100 rokov a Paddington musí nájsť nejaký skvelý narodeninový darček. Pri pátraní po ňom zablúdi aj do starožitníctva pána Grubera, kde objaví nádhernú rozkladaciu knihu. Je však príliš drahá, a preto si musí najskôr zarobiť nejaké peniaze rôznymi pomocnými prácami. Keď kniha zmizne, je na Paddingtonovi a Brownovcoch, aby odhalili skutočného zlodeja.. 

 

Originálny názov: Paddington 2; Predloha: Michael Bond (knižná séria)
Žáner: rodinný
Rok: 2017
Krajina pôvodu: V. Británia, Francúzsko
Réžia: Paul King
Hrajú: Hugh Grant, Ben Whishaw (Paddington), Brendan Gleeson, Jim Brodbent, Sally Hawking, Julie Walters, Hugh Bonneville, Peter Capaldi a i., (v slovenskom znení): Vladimír Hajdu, Ivan Romančík, Zuzana Porubjaková, Marek Fašiang, František Kovár, Eva Matejková, Peter Sklár, Martin Horňák a i.
Hudba: Dario Marianelli

 

 

 

(anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Paddington 2, (anglicky): Paddington 2, Facebook, Instagram, Twitter.