Princezná a dráčik

Princezná a dráčik

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Animované dobrodružstvo od tvorcov TV seriálu Máša a medveď.

Keď sa princezná Barbara prechádza tajnými komnatami zámku, nájde čarovnú knihu. Začne v nej listovať a kniha ju prenesie do krajiny zázrakov, kde zažije neuveriteľné dobrodružstvá a stretne čarovné, rozprávkové bytosti. Barbara sa tu spriatelí s roztomilým dráčikom, s ktorým sa vyberú na dobrodružnú cestu – nájsť kúzelné zrkadlo.

Práve to ju dokáže spojiť s jej dávno stranenou mamičkou, ktorá princeznú i jej otca kráľa dávno opustila. Barbara je odhodlaná zistiť pravdu o svojej minulosti a vyriešiť záhady celého zámku.                 

 

Originálny názov: Принцесса и дракон; The Princess and the Dragon
Žáner: animovaný, rodinný, komédia
Rok: 2018
Krajina pôvodu: Rusko
Réžia: Marína Nefedová
Hrajú: Irina Kireeva, Konstantin Kozhevnikov, Ani Lorak a i., (v slovenskom znení): Lenka Košická (Kráľovná), Martin Kaprálik (Arry), Ivo Gogáľ (Strýko drak), Frencien Bauer (Smarty), Pavol Topoľský (Baltazár), Vladimír Kobielsky (Kráľ), Dávid Hartl (Swifty), Peter Krajčovič (Jolly), Roman Ferienčík (Draghosa)

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Princezná a dráčik.