Ralph búra internet

Ralph búra internet

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Disneyho animovaná rodinná komédia od tvorcov filmov Zootropolis a Ľadové kráľovstvo. Snímka nominovaná na Oscara - Najlepší animovaný film.

Známy videoherný hromotĺk Raplh a jeho malá kamarátka Vanellope musia podstúpiť riskantnédobrodružstvo, aby našli náhradnú časť do Vanelopinej videohry. Opúšťajú bezpečie svojej videoherne a vydávajú sa do rozsiahleho a vzrušujúceho sveta internetu.

Cestou stretávajú všemožných obyvateľov siete a putujú jeho zákutiami od veselých otvorených detských hier po temné hlbiny Dark webu. Ralph Rozbi-to však nie je ľahká váha a tak svetová sieť môže, ale aj nemusí prežiť Ralphovu zrážku s internetom.

 

Originálny názov: Ralph Breaks the Internet
Žáner: animovaný, rodinný, komédia
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Phil Johnston, Rich Moore
Hrajú: John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer a i., (v slovenskom znení): Martin Nahálka (Ralph), Gabriela Dzuríková (Vanellope), Lenka Debnárová (Shank), Zuzana Porubjaková (Yesss), Michal Hallon (Felix), Judita Hansman (Calhounová), Jozef Švoňavský (Vševed), Vladimír Jedľovský (Double Dan), Ivan Laca (réžia), Kristián Seidmann (hud. réžia) a i.
Hudba: Henry Jackman

 

 

 

Hudobné klipy (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Ralph búra internet, (anglicky): Ralph Breaks the Internet (Disney-USA-Movies), Facebook, Instagram, Twitter.