Raya a posledný drak

Raya a posledný drak


Rezervovať sa dajú iba nemiestenkové lístky = zadávate iba množstvo lístkov.
Sedenie je nemiestenkové, ľubovolné, bez obmedzenia.

=> AKTUÁLNE  OPATRENIA <= 


 

V legendárnej ríši známej ako Kumandra, ktorú obýva staroveká civilizácia, žije mladá bojovníčka menom Raya. Odvážna Raya sa musí vydať na dobrodružnú a nebezpečnú cestu s cieľom nájsť posledného draka, ktorý jej ako jediný vie pomôcť zachrániť jej krajinu a ríšu pred zničením.

Príbeh filmu "Raya a posledný drak" od štúdia Walt Disney Animation nás zavedie do fantazijného sveta a starovekej ríše Kumandra, kde ľudia a draci žijú spolu oddávna v harmónii a mieri. Ale keď jedného dňa zlá a deštrukčná sila napadla krajinu Kumandra s cieľom ovládnuť ju a zničiť, draci sa veľkoryso obetovali, aby zachránili ľudstvo.

Teraz, o 500 rokov neskôr, sa to isté zlo vrátilo a záchrana ríše Kumandra leží na pleciach osamelej bojovníčky. Raya musí nájsť legendárneho posledného draka, aby jej pomohol zachrániť a obnoviť zničenú rozpoltenú krajinu a spojiť jej rozdelených ľudí. Počas svojej dobrodružnej cesty však prichádza k poznaniu, že záchrana sveta bude vyžadovať viac ako len pomoc posledného legendárneho draka. Bude hlavne potrebovať dôveru, spoluprácu a silu ozajstného priateľstva.

Pred premietaním uvedieme krátky film: Znova my (Us Again).

 

Originálny názov: Raya and the Last Dragon
Žáner: animovaný, dobrodružný, rozprávka
Rok: 2021
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Don Hall, Carlos López Estrada
Hrajú (v slovenskom znení): Dominika ŽIaranová, Alena Pajtinková, Erik Koníček, Miroslava Belancová, Ján Koleník, Matej Landl, Kristína Andilová, Lucia Vráblicová, Adeline Chétail, Eva Landlová, Andrej Kováč, René Jankovič, Kamil Mikulčík, Jakub Gogál a i.

 

Krátky film: Znova my (Us Again)
Žáner: animovaný
Rok: 2021
Krajina pôvodu: USA
Réžia a scenár: Zach Parrish
Minutáž: 7 minút
Hudba: Pinar Toprak

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Raya a posledný drak, (anglicky): Raya and the Last Dragon (Disney), Facebook, Twitter.