Rodina Addamsovcov

Rodina Addamsovcov


NOVINKA:
Pokladňa sa presťahovala do
Mestského informačného centra
/budova MsKC, vchod oproti Bille/
.
Otváracie hodiny zostávajú nezmenené.


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Máte pocit, že vaša rodina je divná?

Pripravte si prsty na lusknutie! Na plátna kín opäť prichádza ikonická rodina, ktorá každý rok vyhráva všetky súťaže na Halloween. Tentokrát sa členovia tejto vtipnej a výstrednej rodinky predstavia v animovanej podobe. Malí aj veľkí diváci sa môžu tešiť na skvelú zábavu, pretože Addamsovci sa budú snažiť silou-mocou dokázať, že dobrí susedia sú pre svoje okolie na nezaplatenie.

 

Originálny názov: The Addams Family
Žáner: animovaný
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Greg Tiernan, Conrad Vernon
Hrajú: Chloë Grace Moretz, Charlize Theron, Aimee Garcia, Oscar Isaac a i., (v slovenskom znení): Tomáš Maštalír, Henrieta Mičkovicová, Richard Stanke,  Martinka Kapráliková, Marek Suchitra, Peter Rúfus a i.
Hudba: Jeff Danna, Mychael Danna 

 

 

 

(anglicky):

 

Film o filme (anglicky):

 

Hudobné klipy (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Rodina Addamsovcov, (anglicky): The Addams Family, Facebook, Instagram, Twitter.

Zaujímavosti (anglicky): Wednesday’s Halloween Lemonade, Pugsley’s Rocket Ship, Uncle Fester’s Pumpkin, Cousin It's Trick or Treat Bucket, Morticia’s Halloween Bouquet,  Lurch’s Spooky Décor, Grandma’s Gummies, Wednesday’s Makeup Tutorial, Gomez’s Dark Chocolate Mocha  (Youtube).