Snehová kráľovná: Krajina  zrkadiel

Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Gerda, Kai, Alfida, Rollan a troll Orm sa vracajú v novom rozprávkovom príbehu plnom kúziel. Štvrté pokračovanie mimoriadne úspešnej ruskej animovanej série.

V ďalšom pokračovaní populárnej animovanej série sa stretne svet kúziel a kúzelníkov s kráľom Haraldom, ktorý sa rozhodne zbaviť svet všetkej mágie a kúziel. Dokáže mu v tom niekto zabrániť? Našťastie je tu odvážna Gerda a po jej boku prekvapivo aj Snehová kráľovná, s ktorou Gerda doteraz nemala najlepšie skúsenosti.

Mocný kráľ Harald stratil takmer celú rodinu kvôli kúzlam Snehovej kráľovnej, a tak začne hľadať cestu, ako by mohol zničiť mágiu na celom svete. Pomocou úskoku sa mu podarí uväzniť všetkých kúzelníkov v krajine zrkadiel. Jediným, kto ho môže zastaviť, oslobodiť zajatcov a udržať rozprávkové kúzla v našom svete, je Gerda. Jej najväčšou silou totiž nie je mágia, ale viera v silu priateľstva.

Vo svojom novom dobrodružstve sa Gerda bude opäť môcť spoľahnúť na pomoc trollov a ich kráľa Arroga a tiež aj na pomoc statočného chlapca Rollana. Podporí ju aj partia pirátov, v ktorej nemôže chýbať jej kamarátka Alfida. A nečakanú pomoc Gerda nájde aj na strane svojho protivníka. Haraldov syn, princ Anders, totiž skrýva nečakané tajomstvo, ktorým svojho otecka určite nepoteší.

 

Originálny názov: The Snow Queen: Mirrorlands; Снежная королева. Зазеркалье
Žáner: animovaný, dobrodružný, komédia
Rok: 2018
Krajina pôvodu: Rusko
Réžia: Robert Lence, Aleksey Tsitsilin
Scenár: Robert Lence, Alexej Cicilin, Vladimir Nikolaev, Aleksey Zamyslov
Hudba: Fabrizio Mancinelli

 

 

 

(bulharsky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel, (česky): Sněhová královna: V zemi zrcadel, (rusky): Снежная Королева (VK),