Spider-Man: Ďaleko od domova  /titulky/

Spider-Man: Ďaleko od domova /titulky/


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Po udalostiach z Avengers: Endgame sa Spider-Man stretáva s celkom novou zodpovednosťou. Vo svete, ktorý sa navždy zmenil, však naňho číhajú aj nové hrozby.

Peter sa s priateľmi vyberie oddýchnuť si na prázdniny do Európy, no Nick Fury sa ho snaží presvedčiť, aby sa pridal k novému superhrdinovi menom Mysterio v boji proti záhadným Elementálom. To je však úplný opak toho, čo chce Spider-Man...

 

Originálny názov: Spider-Man: Far From Home
Žáner: akčný, fantasy, komédia
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Jon Watts
Hrajú: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Samuel L. Jackson, Zendaya, Jon Favreau, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Tony Revolori a i.
Hudba: Michael Giacchino

 

 

 

 

(anglicky):

 

 

Filmy o filme (anglicky):

 

 

Premiéra (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Spider-Man: Ďaleko od domova, (anglicky): Spider-Man: Far From Home (Marvel), Facebook, Instagram, Twitter.

Zaujímavosť (anglicky): Tom Holland & Jimmy Kimmel (YouTube).

 

!!KINO HRON ODPORÚČA: ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL (2x)!!

 

Zaujímavosti

Veľkolepým finále filmový vesmír Marvel nekončí! Ako však bude pokračovať svet Avengerov bez niektorých zo svojich najväčších hrdinov? Kto sa stane jeho novou nádejou? To všetko odhalí novinka Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorej príbeh začína takmer okamžite po konci Avengers: Endgame a ukazuje Petera Parkera, ktorý musí čeliť novej hrozbe tentokrát úplne sám.


Štúdio Marvel si pre fanúšikov Avengerov pripravilo malé prekvapenie a tohtoročný kinohit AVENGERS: ENDGAME si už čoskoro môžete pozrieť s ešte nezverejnenými EXKLUZÍVNYMI BONUSMI v predĺženej verzii. V našom kine už od 24. júla!


Len niekoľko chvíľ po udalostiach filmu Avengers: Endgame si chce Peter Parker oddýchnuť od života superhrdinu a vydáva sa so svojimi priateľmi na výlet po Európe. Keď sa však objaví nebezpečná hrozba, záhadní Elementáli, musí sa spojiť s Nickom Furym a novým superhrdinom na scéne, Mysteriom.

V Spider-Man: Ďaleko od domova sa vráti pôvodné herecké obsadenie z obľúbeného filmu Spider-Man: Návrat domov - Tom Holland sa predstaví ako Peter Parker, rolu Neda si zopakuje Jacob Batalon a ako MJ sa opäť predstaví známa americká speváčka a herečka Zendaya. Vo filme sa tiež objavia známe tváre z Marvel Cinematic Universe - Samuel L. Jackson ako Nick Fury či Jon Favreau ako Happy Hogan.

Novou posilou je charizmatický Jake Gylenhaal (Unesené, Skrotená hora, Sliedič), ktorý sa predstaví ako superhrdina Mysterio, ktorý sa spojí so Spider-Manom, aby porazili skupinu Elementálov. Zaujímavosťou je, že Spider-Man: Ďaleko od domova sa nakrúcalv Londýne, Benátkach, ale aj u našich západných susedov v Prahe či Liberci.

Už čoskoro do našich kín zavíta nová marvelovka a spolu s ňou predstavila spoločnosť Columbia TriStar aj fanartovú súťaž o najlepší fan poster k filmu, do ktorej sa môžeš pridať aj ty!

Film Avengers: Endgame ukončil desaťročné pôsobenie Iron Mana, Captaina Americu a ďalších pôvodných Avengerov pri obraňovaní nášho sveta. To však neznamená koniec celého filmového vesmíru Marvel - naopak, zdá sa, že filmový a komiksový gigant sa ešte len rozbieha.

Dôkazom je nový Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý tvorí most medzi treťou a štvrtou fázou MCU. Od minulého týždňa je očakávaná novinka konečne v kinách a zdá sa, že uspokojila všetkých, ktorí sa nevedeli dočkať ďalšieho príbehu z komiksovej série. Len v slovenských kinách ho za prvých päť dní videlo vyše 50 000 divákov, a tak tu máme prvý blockbuster tohto leta.

Film prekonal všetky očakávania, keď za prvých pár dní zarobil celosvetovo takmer 600 miliónov dolárov.