Takmer dokonalé tajomstvá /dabing/

Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.

3 ženy, 4 muži, 7 mobilov a jedna nevinná hra. Od tvorcov filmov Fakjú pán profesor a 100 vecí. Uvedieme s DABINGOM.

Režisér a scenárista bláznivých komédií zo série Fakjú pán profesor a ich tri hlavné tváre vrátane predstaviteľa samotného profesora sa znovu stretli pred kamerou a natočili spolu ďalšiu skvelú a mega úspešnú komédiu Takmer dokonalé tajomstvá.

Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty v ten večer. Esemesky sa prečítajú, hovory budú nahlas. Veď o nič nejde, bude zábava. Lenže práve naši múdri mobilní "kamoši" o nás vedia úplne všetko, poznajú naše tajomstvá, druhé životy, drobné aj väčšie lži, milenky aj milencov. Po chvíľke nevinnej zábavy začnú chodiť správy, ktoré by ste so svojimi partnermi či priateľmi radšej nezdieľali. Rozbehne sa séria šialených situácií a trapasov, z ktorých bude čoskoro všetkým pri stole nepríjemne horúco.

Odídu domov partnerské dvojice v takom zložení, v akom prišli? Upozornenie: Túto hru so svojimi priateľmi neskúšajte bez dozoru skúseného terapeuta.

Režisér a scenárista Bora Dagtekin pobavil komédiami Fakjú pán profesor stotisíce divákov a v Takmer dokonalých tajomstvách ukazuje nielen svoj talent na komediálne gagy a pointy, ale aj schopnosť vytvárať dynamické, britské dialógy. Hviezdy zo série Fakjú... Elyas M´Barek, Jella Haase a Karoline Herfurth zase dospeli z bláznivých, uletených postáv do náročnejších rolí s viacerými odtieňmi humoru. Spoločnosť im vo filme Takmer dokonalé tajomstvá bude robiť Florian David Fitz, ktorého môžu diváci poznať z úspešných komédií 100 vecí a Najkrajší deň. Komédia Takmer dokonalé tajomstvá vznikla podľa talianskeho originálu Úplní cudzinci a pôvodný nápad osviežila vlastnou energiou.

Originálny názov: Das perfekte Geheimnis
Žáner: komédia
Rok: 2019
Krajina pôvodu: Nemecko
Réžia: Bora Dagtekin
Hrajú: Elyas M'Barek, Florian David Fitz, Jella Haase, Karoline Herfurth, Wotan Wilke Möhring, Frederick Lau a i.
Hudba: Egon Riedel

Vyradené scény (nemecky):

Premiéra (nemecky):

Oficiálna stránka filmu: Takmer dokonalé tajomstvá, (nemecky): Das perfekte Geheimnis (Constantin Film), Facebook, Instagram.