Toy Story 4

Toy Story 4


V utorok 10.9. sa vstupenky predávajú LEN v Mestskej knižnici /prístavba MsKC,vchod oproti Prioru/.

(pozri obrázok)

Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Ich životné dobrodružstvo.

Hračkársky kovboj Woody si bol vždy istý zmysom svojho života. Vedel, že na prvom mieste je dávať pozor na dieťa, či už to bol chlapček Andy alebo dievčatko Bonnie.   Problém však nastane, ked si Bonnie v škôlke vlastnoručne vyrobí Vidlíka - figúrku z plastovej vidličky. Ostatné hračky ho doma radostne privítajú, Vidlík je však vydesený a tvrdošíjne trvá na tom, že patrí medzi odpadky. Woodyho čaká neľahkáúloha presvedčiť ho o opaku. Navyše sa rodina vyberie na výlet a našej partii hračiek hrozí rozdelenie, možno dokonca navždy…

 

Originálny názov: Toy Story 4
Žáner: animovaný, rodinný, komédia
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Josh Cooley
Hrajú: Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Tony Hale, Jordan Peele, Keanu Reeves a i., (v slovenskom znení): Rastislav Sokol (Woody), Szidi Tobias (Bo), Monika Hilmerová (Gabby Gabby), Miroslav Noga (Buzz), Peter Krajčovič (Vidlík), Marián Labuda (Kačo), Andrea Somorovská (Chichotavka), Michal Klučka (Duke Kabúm), Marián Miezga (Zajo), Lima Elia Prágerová (Bonnie), Diana Mórová (Jessie), Henrich Platek (Rex), Michal Spišák (réžia), Martin Štefánik (hudobná réžia)
Hudba: Randy Newman

 

 

(anglicky):

 

 

 

Premiéra (anglicky):

 

Hudobný klip (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Toy Story 4, (anglicky): Toy Story 4 (Pixar), Facebook, Instagram, Twitter.

Zo zákulisia: Tlačový materiál (pdf).